Drugi sparing z Vitkowią Witkowo wygrany: 6:1

W drugim meczu kontrolnym piłkarze Sparty zmierzyli się na sztucznym boisku w Gnieźnie z Vitkowią Witkowo. Wicelider poznańskiej klasy okręgowej postawił Oborniczanom trudne warunki, ale tylko w pierwszej połowie, po której Sparta przegrywała 0:1.

W tej części gry widać było, że Oborniczanie są po okresie ciężkich treningów, brakowało przede wszystkim szybkości i dokładności w rozgrywaniu akcji. Dodatkowo sztuczna nawierzchnia w niektórych sektorach boiska była mocno zmrożona, co powodowało, że zawodnicy zarówno jednej jak i drugiej drużyny mieli problemy z utrzymywaniem równowagi i kontroli nad piłką.

W drugiej połowie zawodnicy Sparty zaczęli coraz mocniej dominować na boisku, a akcje stały się coraz płynniejsze i groźniejsze. W 55′ wyrównał Bukowski Marcin po dobrym zagraniu od Sołowieja. Z upływem czasu drużyna z Witkowa coraz bardziej opadała z sił, a Oborniczanie po odbiorach piłki wychodzili z kontrami i zaaplikowali Vitcowii jeszcze 5 bramek, których autorami byli : 3x Sołowiej, Kaźmierczak i ponownie Bukowski.

Skład I połowa: Wojciechowski – Schoen, Jankowski, Kosmowski, Maciejewski – Siwek, Cyranek, Kaźmierczak, Bukowski Jakub – Panowicz, Bukowski Marcin

Skład II połowa: Wosicki – Schoen, Jankowski, Kosmowski, Michałowski – Barabasz, Cyranek, Kaźmierczak, Adamski – Sołowiej, Bukowski

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.