Mamy nowy zarząd

Już po 3 dniach od Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu -w poniedziałek 12 grudnia- ukonstytuował się nowy zarząd MKS Sparta Oborniki. Prezesem został Zbigniew Gajewski, sekretarzem Katarzyna Sarbaczewska, członkami zarządu Michał Kosmowski, Łukasz Bukowski i Piotr Kucharski.

Na tempo wyborów niewątpliwy wpływ miał ogrom zadań czekających na nowo zarządzających oraz pilne rozwiązanie wielu problemów pozostawionych przez poprzedników. Końcówka roku stawia obowiązek rozliczeń dotacji oraz przygotowanie nowych wniosków. Pozostają też sprawy formy uregulowania zaległości finałowych w stosunku do zawodników, trenerów oraz wyliczeń podatkowych. Przed nowym zarządem również próba ratowania pierwszej drużyny oraz rozwiązania sytuacji przynależności młodzieży do Akademii Piłkarskiej Oborniki. Zaplanowano już maksymalną ilość spotkań i konsultacji ograniczonych niestety przerwą świąteczną, która w tej trudnej sytuacji stanowi dodatkową przeszkodę.

One comment

  1. Bardzo dobry zarząd na czele z prezesem.dziekuje że w końcu się doczekałem dobrego zarządu w Sparcie.Wiem ze ci ludzie mają ogromne serce do działań.Panie Zbyszku zawsze pomoge

Join the Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.