Remis z Huraganem

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Sparty przeciwko drużynie Huraganu Pobiedziska. Oborniczanie zmuszeni byli w tym meczu zagrać bez dwóch kluczowych zawodników i odbiło się to niestety na jakości gry.

Brak Panowicza i Trębacza spowodował, że szczególnie w pierwszej połowie Spartanie nie mogli  złapać właściwego dla siebie rytmu gry, przez co akcje Oborniczan były szarpane, a rozegranie akcji bardzo niedokładne. W 17′ goście po stracie Kaźmierczaka w środku pola wyprowadzili kontrę i zdobyli bramkę. Dopiero po ostrej reprymendzie w przerwie meczu Sparta złapała swoje tempo w drugiej połowie i coraz częściej zaczęła zagrażać drużynie Huraganu. W 75′ Oborniczanie dopięli swego. Po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Kołakowski, a ataki Sparty przybrały jeszcze na sile. Losy meczu mógł przesądzić w 92′ Zenger., Po składnej akcji i otrzymaniu piłki od Piątka, obornicki zawodnik z 10 metra przestrzelił jednak nad poprzeczką. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie i zespoły po dobrym meczu musiały podzielić się punktami.

Skład: Wojciechowski – Schoen, Maciejewski, Jankowski, Michałowski(46′ Drozdowski) – Król, Nowak(75′ Piątek), Kaźmierczak(46′ Kosmowski), Ratajczak(55′ Bukowski Jakub) – Zenger, Kołakowski

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *