SPARTA – PATRIA BUK 1:1

W deszczowe, sobotnie popołudnie kolejny sparing rozegrał zespół Sparty. Przeciwnikiem tym razem była drużyna Patri Buk, która podobnie jak nasz zespół lokuje się w “ogonie” V-ligi (grupa II).

Mecz prowadzony był pod dyktando Sparty – zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki i samej organizacji gry niestety nie udokumentowana strzelonymi bramkami. Dopiero w drugiej połowie -po składnej akcji całego zespołu- Matczak zagrywa w pole 5 metrów, a tam przytomnie zachowuje się Bukowski, który zdobywa bramkę dla Sparty (patrz film). Nie udało się niestety dowieźć wyniku do końca spotkania, gdyż przeciwnik wykorzystał chwilę niezdecydowania naszych obrońców i w podbramkowym zamieszaniu zdobył wyrównującego gola.

Co może cieszyć w stosunku do spotkania z przed tygodnia – widać już poprawę dynamiki i większy spokój w organizowaniu akcji zarówno ofensywnych jak i defensywnych.

Za tydzień wyjazd do Poznania, gdzie na boisku przy Cytadeli zmierzymy się z Rawią Rawicz zajmującą 9 miejsce w V-lidze (grupa II). Początek spotkania o godzinie 14:00.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.