SPOTKANIE POKOLEŃ Z OKAZJI JUBILEUSZU 95-lecia MKS SPARTA OBORNIKI.

1 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie z okazji obchodów 95-lecia istnienia klubu MKS SPARTA Oborniki. Pamiątkowymi medalami uhonorowano zasłużonych dla klubu działaczy, trenerów, zawodników, sponsorów oraz sympatyków klubu. Była to okazja do spotkań wielu pokoleń ludzi, którzy swoimi życiorysami zapisywali historię klubu i świadczą o jego tożsamości.

Impreza zorganizowana była przez Urząd Miasta i Gminy Oborniki pod patronatem Burmistrza Obornik Pana Tomasza Szramy. Panie Burmistrzu – serdecznie dziękujemy.

Dodatkowe podziękowania kierujemy do Pana Krzysztofa Nowackiego – Sekretarza Gminy Oborniki oraz do Kierownika Działu Promocji Pana Krzysztofa Sroki oraz do podległych im pracowników.

Dziękujemy Panu Tadeuszowi Ratajczakowi – organizatorowi i historykowi obornickiego sportu. To dzięki jego zaangażowaniu możliwe było zorganizowanie tak wspanialej imprezy i zgromadzenie pod jednym dachem tak wielu pokoleń ludzi, którym Sparta na zawsze pozostaje w sercu.

Podziękowania kierujemy również do Pana Prezesa Tomasza Królczyka, na którego pomoc klub zawsze może liczyć w wielu sprawach, tak też stało się i tym razem.

Dziękujemy za przybycie i za życzenia wszystkim zaproszonym gościom – było nam niezmiernie miło móc Państwa gościć i na podstawie Waszych wspomnień dopisywać kolejne fakty z pięknej i jakże długiej historii naszego klubu.

Zarząd MKS Sparta Oborniki

[slideshow_deploy id=’3353′]

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *