Wyjazd na mecz Lotto Ekstraklasy Lech Poznań – Legia Warszawa.

W niedzielę o godzinie 16:00 wyjechaliśmy na długo wyczekiwany przez dzieci i fanów piłki nożnej mecz Lech Poznań – Legia Warszawa. Niesamowitą atmosfrerę na trybunach przez cały mecz tworzył komplet publiczności, gdzie zarówno kibice “Kolejorza” jak i kibice z Warszawy wykazali się bardzo głośnym dopingiem swoich drużyn. Niektóre dzieci zaraz po wejściu na trybuny były trochę przerażone wielkością stadionu i ilością ludzi, ale z czasem wszyscy oswoili się z klimatem wielkiego meczu.

W czasie rozmowy z dziećmi dowiedziałem się, że mają swoje wielkie marzenia, aby grać mecze jako zawodnicy na takich wielkich stadionach … Mimo, iż droga do realizacji takiego marzenia jest bardzo długa i trudna, to jako trener będę się starał im w tym pomóc i życzę im z całego serca spełnienia takiego marzenia. Pamiętajmy jednak, że tak naprawdę 95% z dzieci, które grają dzisiaj w piłkę, w przyszłości będa zdrowymi, bardziej dotlenionymi, dobrze ułożonymi ludźmi i zakochanymi w piłce nożnej, będą grać raczej dla przyjemności. Dużym sukcesem będzie jak chociaż 5% zostanie zawodowymi piłkarzami, którzy w większym bądź mniejszym stopniu będą się w polskiej piłce liczyć.

Z racji, że chłopacy byli bardzo zgraną grupą i nie stwarzali żadnych problemów, trener Bartek pomyśli o kolejnym takim wyjeździe jeśli oczywiście dzieci i rodzice wyrażą taką chęć 🙂

Foto z meczu (kliknij w zdjęcie by powiększyć):

Kliknij by powiększyć.   

    

     

   

   

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *