Wysoka i cenna wygrana meczu ligowego z GLKS Wysoka.

Przekonujące zwycięstwo 5:1 odnieśli piłkarze Sparty w 23 kolejce rozgrywek o mistrzostwo IV ligi. Przeciwnicy z Wysokiej choć grali ambitnie, to na tle dobrze grającej Sparty nie zaprezentowali wysokiego poziomu.

Pierwsza bramka padła w 24′ spotkania, a jej strzelcem okazał się Filip Trębacz. Nie zastanawiając się wiele obornicki pomocnik uderzył z ok 28 metra tuż pod poprzeczkę tak silnie że piłka przełamała ręce interweniującego bramkarza. Autorerm drugiej bramki w 33′  został Łukasz Maciejewski, który dobił strzał z rzutu wolnego Kaźmierczaka. Tuż przed przerwą trzecią bramkę w 44′ zdobył Jakub Bukowski wykorzystując podanie od Kosmowskiego i z 14 metra uderzył nie do obrony.

Druga połowa zaczęła się dosyć niespodziewanie, gdyż zawodnicy z Wysokiej strzelili w 49′ bramkę po problematycznym rzucie karnym i od tego momentu rzucili się odważniej do odrabiania strat. Sparta jednak na niewiele im pozwoliła. W 63′ Oborniczanie wyprowadzili bardzo składną akcję, po której Kaźmierczak zdobywa 4 bramkę z podania Grabii. Pięć minut przed końcem spotkania Trębacz decyduje się na strzał z przewrotki, a lecącą w światło bramki piłkę zatrzymuje ręką obrońca z Wysokiej i sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Jacek Wosicki i bardzo pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości. Do końca spotkania nic już się nie wydarzyło i tym samym Sparta po dobrym spotkaniu pokonuje rywala 5:1.