Ostatni turniej na hali tej zimy w Suchym Lesie.

Mieliśmy jechać najsilniejszym skladem z rocznika 2008 na turniej do Suchego Lasu, który kończył okres zimowy na hali. Niestety z przyczyn zdrowotnych na turniej nie pojechali Igor Dukat i Wojtek Łukaszyk oraz Oskar Roszyk. Mimo tego, iż kadra turniejowa była osłabiona to chłopacy poradzili sobie znakomicie.

W sobotnim turnieju po dużym wysiłku i zaangażowaniu, zajęliśmy 4 miejsce na 8 zgłoszonych zespołów. Faktem jest, iż było bardzo dużo grania, gdyż zagraliśmy 5 meczów, gdzie 1 mecz trwał 16minut, grając tylko z jedną zmianą zawodnika. Trener cieszy się z tego, że każdy z grających zawodników dawał z siebie wszystko podczac każdego meczu. Dodatkowo satysfakcjonujące jest to, że widać u chłopaków indywidualne postępy. Oczywiście wszyscy zawodnicy zasługują na pochwałę za pokazanie swoich umiejętności przy dobrej organizacji gry, natomiast chciałbym wyróżnić trzech zawodników. Pierwszym z nich jest Mikołaj Paterka, który mimo małych problemów zdrowotnych wykazywał duże zaangażowanie i wiele razy przerywał w obronie akcje przeciwników. Drugim zawodnikiem jest Kacper Dzimiński, który strzelił w tym turnieju 6 bramek i dobrze rozgrywał piłkę do kolegów z drużynych.

Trzecim wyróżnionym zawodnikiem jest Kuba Lorenc, który został wybrany przez wszystkich trenerów najlepszym zawodnikiem turnieju.

Kuba zaliczył udane mecze w szczególności w początkowych meczach. Mimo, iż trener miał małe zastrzeżenia co do jego gry w grze obronnej, to Kuba strzelił we wszystkich 5 meczach –  8 bramek. Za wyróżnienie otrzymał pamiątkową statuetkę i małe nagrody rzeczowe.

Kadra w sobotnim turnieju:

Nikodem Jarusz, Mikołaj Paterka, Adam Banaszek, Maurycy Chmielewski, Kacper Dzimiński, Oskar Dziełak, Jakub Lorenc

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.